на головну   e-mail: vpu20@ukr.net
Головна
Про нас Спеціальності Послуги Фотогалерея Курси перепідготовки Контакти
   
 Інформація  Спеціальності
   50 років ВПУ №20
   Новини
   Спортивне життя
   Відкриті уроки
   Ліцензування і акредитація
   Семінари
   Методична служба училища
   Методичні розробки


   Фінансово-господарська
   діяльність
   На допомогу учневі
   Розклад занять
   Інформаційно-методичний
   часопис для учнів та
   педагогів профтехосвіти
   «Львівський професіонал»
   Тендери
   Партнери


   Подання електронної
   заяви на вступ • За освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст:

 • 1. Зварювальне виробництво.
  2. Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів.
  3. Обслуговування верстатів з програмним управлінням і робото технічних комплексів.
  4. Монтаж і обслуговування електричних машин та апаратів.
  5. Діловодство.

      Вище професійне училище №20 проводить ступеневу підготовку спеціалістів. Що це означає? Кращі наші учні мають можливість продовжити навчання, здобути кваліфікацію молодшого спеціаліста за обраним напрямком, та вступити одразу на 2 курс відповідного факультету в НУ «Львівська політехніка» або Львівську академію друкарства.
      Це дає можливість здобути вищу освіту талановитим дітям-сиротам, напівсиротам, дітям із малозабезпечених сімей. Кожного року студентами Львівської політехніки та інших вузів стає 25-30 випускників училища.

 • За освітньо-кваліфікаційним рівнем кваліфікований робітник:

 • 1. Електромеханік з ремонту лічильно-обчислювальних машин.
  2. Оператор комп’ютерного набору.
      Професія сучасна і поширена. Передбачає вивчення інформатики, економіки, менеджменту, маркетингу, поглиблене вивчення іноземної мови.
  3. Налагоджувальник верстатів та маніпуляторів з програмним керуванням.
      Це професія для тих, хто любить техніку. Таких наших випускників-спеціалістів запрошують на роботу в першу чергу туди, де є складне обладнання, виробництво - Львівський автобусний завод, «Галавто», «Львівський інструментальний завод», підприємство «Метал-Україна».
      Налагоджувальники верстатів з програмним керуванням вчаться за допомогою вимірювальних приладів визначати готовність верстатів з ЧПК до експлуатації, виконувати профілактичні ремонти верстатів, повинен вміти робити і читати креслення, складати програму і виготовляти різні деталі.

  4. Верстатник широкого профілю.
  5. Секретар керівника (організації, підприємства, установи).
      Професія секретаря керівника більше до вподоби дівчатам. Будь якому керівнику в установі, на підприємстві потрібний грамотний секретар, який би знав комп’ютер, офісну оргтехніку, іноземну мову, діловодство, вмів би грамотно оформити різні документи, кваліфіковано і компетентно спілкуватися з працівниками установи, відвідувачами керівника.

  6. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування.
      Це фахівці, котрі повинні не лише знати електротехніку, типи електрообладнання, а й вміти виконувати технічні розрахунки, креслення, зокрема з допомогою комп’ютера, проектувати електромеханічні вироби, вміти виконувати технічні розрахунки для механізації та автоматизації технологічних процесів, розробляти схеми типових автоматизованих, роботехнічних пристроїв та оснащення. Прогнозувати результати роботи діяльності автоматизованих дільниць. Такі фахівці необхідні в енергозбутах, та й практично на кожному підприємстві, де є електрообладнання.

  7. Слюсар з ремонту автомобілів.
      Це фахівці, які проводять ремонт та діагностику різного типу двигунів, та механізмів автомобілів вітчизняного та закордонного виробника. Сьогодні, коли на наших дорогах з’являється щороку все більше і більше автомобілів, такі працівники не мають проблем з пошуком роботи, їх без проблем приймають на роботу в автосервісні служби.

  8. Електрогазозварник.
      Ця професія сьогодні користується особливим попитом. У всіх галузях промисловості, особливо висока оплата праці у зварників, котрі працюють сьогодні у так званих спільних підприємствах (з іноземними партнерами), які дуже багато сьогодні будують в Україні і потребують зварників високої кваліфікації.
      До речі, так вже в нас склалося, що групи електрогазозварників - це ще й спортивні групи, котрі майже професійно займаються футболом, часто їздять на змагання різного рівня, успішно виступають у збірних командах Львівщини, влітку разом відпочивають у спортивному таборі в Карпатах. Буває і так, що футбол настільки захоплює, що дехто з випускників потім продовжує навчання у Львівському Інституті фізкультури.

  9. Лаборант хімічного аналізу, гальванік коректувальник ванн.
      Лаборант хімічного аналізу може працювати у будь-якій лабораторії, де проводяться хімічні аналізи чи харчової продукції, чи хімічної, чи лікарських препаратів, чи це аналіз води, ґрунту, чи це препарати косметики та інше. Не лякайтеся, якщо хтось у школі не дуже добре знає хімію і думає, що це надзвичайно складна наука. Хімія - наука дуже цікава, але її потрібно вивчати не у кабінетах, а в лабораторіях, в процесі дослідів і практичних занять ви її зрозумієте і полюбите.
  10. Освітні послуги для фізичних та юридичних осіб.
  11. Перепідготовка та підвищення кваліфікації робітничих професій.

  vpu.lviv.ua. Всі права захищено!